Oznamy

Sväté omše. V utorok (18.2.), stredu (19.2.), štvrtok (20.2.) a piatok (21.2.) nebudú. V ostatné dni bez zmeny. Čiže: so-18.00, ne-8.00, 9.30, 11.00 hod. Paušálny rozpis nájdete tu. 

Koncert. Uskutoční sa v nedeľu 23. 2. 2020  o 16.00 hod. Účinkuje kapela Kapucíni a Stanley. Farský úrad a Dominika Paulovičová pozýva všetkých na koncert ako aj na agapé po koncerte.

Spovedanie. Informácie nájdete tu.

Aktuálny kalendár.  Liturgický kalendár a čítania na dnešný deň nájdete tu.

Klubovňa. Prevádzkový poriadok nájdete v tomto pdf.

Územné konanie. Obecný úrad zverejnil na tomto odkaze informácie pre občanov o začatí územného konania plánovanej výstavby v blízkosti kostola. Jedná sa o štyri bytové domy. Každý má mať 3 poschodia. Bližšie informácie a nákres nájdete tu. Oslovení aj neoslovení účastníci konania môžu obci v zmysle stavebného zákona adresovať pripomienky a námietky, ale iba do 7. februára.

Aplikácia pre deti. Pri príležitosti nedele Božieho slova dávame rodičom a deťom do pozornosti aplikáciu Biblia pre deti. Používa sa bezplatne už v 34 miliónoch zariadení. Teraz už aj v slovenskom jazyku. Link na stiahnutie v Google Play – kliknite sem.  Link na stiahnutie v Apple Store – kliknite sem.

2 percentá dane. Pri farnosti funguje občianske združenie Vlna. Tu nájdete dokumenty pre darovanie 3 alebo 2 percent dane. Pán Boh zaplať! Tento rok sa podarilo skolaudovať klubovňu. Tu nájdete fotografie z požehnania klubovne.

Slovo medzi nami. Marcové číslo časopisu na každodennú meditáciu je k dispozícii na stolíku.

Modlitby gestom. Pozývame ženy na modlitbu gestom a biblické tance, ktoré sa konajú raz za mesiac v piatok o 19.30 hod. v miestnosti pre matky s deťmi. Ak máte záujem prísť, najlepšie je sa prihlásiť na zuzka@discantiny.sk